Ürün Ara
0

Vilteksan

Hakkımızda

Firmamız 1982 yılında kurulmuş olup, sektördeki yılların birikimi ve deneyimiyle birlikte teknolojik ve modern tesislerin ihtiyaçlarını karşılayarak sorunsuz çalışmalarını sağlamayı hedeflemektedir. 1998 yılında Wilo Pompa Sistemleri A.S'nin satış sonrası hizmetler konusunda yetkili bölge onarım atölyesi ve servis unvanı ile hizmet veren VILTEKSAN LTD STI olarak faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Wilteksan olarak, pompa ve tesisat sektöründe yapmış olduğumuz çalışmalarla eski ve kusurlu uygulamaların iyileştirilmesine ve yenilenmesine katkıda bulunmayı hedeflemekteyiz. Bu doğrultuda, mekanik tesisat uygulama grubu kurarak, tesisatlarda eskimiş veya kusurlu uygulamaların yerinde doğru şekilde çözümlenmesi için mühendis ve tekniker kadrosuyla çalışmaktayız. Her türlü mekanik tesisat uygulamasında deneyimli kadromuz ve teknik ekibimizle anahtar teslimi hizmet sunmaktayız.

Wilteksan olarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, Wilo markasının ürün ve hizmet kalitesini de gözeterek, teknolojik gelişmeleri takip ederek ve eğitimli kadromuzla sektördeki liderliğimizi sürdürmekteyiz. Müşterilerimize özel çözümler sunarak, tesisat uygulamalarında kalite, güvenilirlik ve uzun ömürlü ürünler sunmaktayız.

Free Shipping
Ücretsiz Kargo

1000 € üzerindeki siparişler için ücretsiz kargo

Money Guarantee
Para Garantisi

7 gün içinde iade

Online Support
Online Destek

7/24 destek imkanı

Flexible Payment
Güvenli Ödeme

256 bit şifrelenmiş SSL