Ürün Ara
0

Vilteksan

İade ve Değişim

Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır. İade etmek istediğiniz ürünü, ürün faturası ve sipariş numarasıyla birlikte yedi (7) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürün ambalajının açılmamış ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Kargo firmasından teslim alırken zarar gördüğünüz ürünleri açıp kontrol etmeniz gerekmektedir. Ürün ambalajının açılmış, kullanılmış veya tahrip edilmiş olması halinde iade kabul edilmeyecektir. Müşteri ürünü kullanmış ise, ticari değerindeki kaybı tazmin etmekle yükümlüdür.

İade edilen ürünlerin bedeli, ürünün bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içinde iade edilir. Ürün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilemezse, ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez. Ürünün arızaları için, üretici firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır.

İade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenir. Havale iadeleri 2 iş günü içinde, kredi kartı iadeleri 3 iş günü içinde yapılır. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılır.

Free Shipping
Ücretsiz Kargo

1000 € üzerindeki siparişler için ücretsiz kargo

Money Guarantee
Para Garantisi

7 gün içinde iade

Online Support
Online Destek

7/24 destek imkanı

Flexible Payment
Güvenli Ödeme

256 bit şifrelenmiş SSL