Ürün Ara
0

Vilteksan

Yardım

Sayın müşterimiz,

Firmamız, tüm müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ve alışveriş deneyimlerini en iyi şekilde yaşamalarını amaçlamaktadır. Bu doğrultuda, satın aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır.

Ürünlerimizi ambalajını açmadan/tahrip etmeden/bozmadan kullanmadan, teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde iade edebilirsiniz. İade işlemleriniz için, ürün faturası, sipariş numaranızı içeren bir dilekçe veya iade formu ile birlikte ürünü iade etmeniz gerekmektedir.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

Ancak, ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vb. şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise, malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün firmamıza ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilmektedir. Kredi kartına yapılan iadeler bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.

Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde, ürün iade alınmayacak ve bedeli iade edilmeyecektir. Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, üretici firmanın yetkili servislerine başvurulması gerekmektedir.

Yukarıda belirtilen iade şartlarına uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.

Free Shipping
Ücretsiz Kargo

1000 € üzerindeki siparişler için ücretsiz kargo

Money Guarantee
Para Garantisi

7 gün içinde iade

Online Support
Online Destek

7/24 destek imkanı

Flexible Payment
Güvenli Ödeme

256 bit şifrelenmiş SSL